image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

NASZ SPRZĘT - POCZUJ RÓŻNICĘ NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII !


 

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY NASTĘPUJĄCE MODELE KAJAKÓW:

 

PERCEPTION VISTA

 

 

 

więcej informacji >>

 

NOWY DAG PRO TOUR 470

 

 

 więcej informacji >>

 

DAG PRO TOUR 470

 

 

 

więcej informacji >>

 

TRAPER

 

więcej informacji >>

 

AQUA SOLO

 więcej informacji >>

 

 SISTEMA 313

więcej informacji >>

 

DAG BIWOK

więcej informacji>>

 

KAJAK POLIESTROWY TRADYCYJNY

 

więcej informacji>>

 

WIOSŁA

Pływamy na wyjątkowo lekkich i wygodnych wiosłach polietylenowych. Dzięki nowoczesnym materiałom są niezniszczalne i około dwa razy lżejsze od tradycyjnych wioseł drewnianych co jest bardzo istotne szczególnie dla kobiet...

KAMIZELKI ASEKURACYJNE

Specjalny model dla kajakarzy. Lekkie, przewiewne a jednocześnie bardzo wyporne-gwarantują bezpieczeństwo na wodzie.

POJEMNIKI HERMETYCZNE

Specjalne wodoodporne "baniaczki", do których można schować aparat, telefon czy inne cenne bibeloty nie martwiąc się o to, że coś nam zamoknie.

 

http://www.zoofirma.ru/