image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.


Witamy na naszych stronach i zapraszamy na mati-spływy, najlepszą formę aktywnego wypoczynku. Czekają na Was czyste rzeki i jeziora, słoneczne plaże i przepiękna przyroda, a także świetna zabawa i nowe znajomości.

Dołącz do nas! Zapraszamy na szlaki przygody!

 W ofercie:

 

 

      

Zastanawiasz się dlaczego akurat My?


- Jesteśmy jednym z głównych organizatorów spływów kajakowych w kraju.

- Cechuje nas pełen profesjonalizm i 15-letnie doświadczenie w obsłudze imprez kajakowych.

- W naszej ofercie znajdziesz spływy dla firm, wypożyczenia, spływy indywidualne, spływy komfortowe, rodzinne, weekendowe.

- Jako nieliczni na rynku posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia i koncesje, a nasza Kadra to w pełni wykwalifikowani pracownicy.

- Zapewniamy świetną zabawę, profesjonalną organizację, doskonały sprzęt kajakowy z niezbędnym osprzętem i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku o naszych spływach studenckich. Zanim zdecydujecie co robić w wakacje zobaczcie jak można się bawić na mati-spływach:) Chcieliśmy żeby filmik oddawał klimat i charakter naszych imprez. Większość ujęć pochodzi z zeszłorocznych spływów Drawą. Zapraszamy również na Piławę, Regę, Korytnicę, Wieprzę i Łupawę!

Nie jedź w ciemno-płyń z Mati-Spływem!

 
http://www.zoofirma.ru/