image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

PIŁAWA-REKLAMA ZBĘDNA


 

Przepiękna i coraz bardziej popularna trasa kajakowa. Krystalicznie czysta woda, urocze jeziora i nietknięta przyroda to atuty, które czynią z Piławy jeden z najładniejszych zakątków Polski, wymarzony na spływy kajakowe. Piława jest szlakiem bardzo łatwym, szczególnie polecanym osobom płynącym po raz pierwszy. Będziemy mieli okazję zwiedzić tereny jeszcze niedawno zupełnie niedostępne dla turystów z uwagi na sąsiedztwo bazy Armii Czerwonej w Bornym Sulinowie, które obecnie jest dużą atrakcją turystyczną. Z miastem i okolicami wiąże się tyle tajemnic, legend i domysłów, że trudno by było opisać je wszystkie-w końcu swoje tajne garnizony miały tu dwie największe armie XX wieku-najpierw niemiecka, a po II wojnie światowej armia radziecka. Piława to nie tylko kajaki - tereny są arcyciekawe dlatego postanowiliśmy połączyć spływ kajakowy z wycieczką rowerową tak, żeby pokazać Wam te niezwykłe miejsca, które są oddalone od rzeki.

Zobacz zdjęcia: W tym celu kliknij miniaturkę aby powiększyć !


TERMINY-WERSJA KOMFORT-2018


W sezonie 2018 spływ wyłącznie na zamówienie. Wymagana liczba uczestników to min.14 osób. Cena spływu 499 zł/os.

 
 
 
 
 
 


http://www.zoofirma.ru/