image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

ŁUPAWA- DZIKA RZEKA, PŁYNIEMY DO MORZA!

 

TRASA: KOZIN-ŻELKOWO

Impreza trwa 6 dni ,a na koniec można odpocząć nad morzem:-)

W sezonie 2009 wybraliśmy się pierwszy raz na Łupawę-miał to być jednorazowy wypad, ale że trasa bardzo się podobała postanowiliśmy na stałe włączyć ją do oferty mati-spływów, tym bardziej, że ze względu na brak miejsc nie mogliśmy zabrać na spływ wszystkich chętnych.

 

 

Łupawa jest zdecydowanie najszybszą ze wszystkich rzek Pomorza, w górnym odcinku ma wręcz charakter górski. Spływ tą trasą momentami wiąże się z bryzgającą do kajaka wodą i koniecznością podejmowania szybkich i najlepiej trafnych decyzji manewrowych. Całość w otoczeniu pięknych lasów, często w głębokim wąwozie i zawsze w dzikim terenie z nielicznymi oznakami cywilizacji. 

Zobacz zdjęcia: W tym celu kliknij miniaturkę aby powiększyć !


TERMINY-ŁUPAWA-2018

W sezonie 2018 spływ wyłącznie na zamówienie. Wymagana liczba uczestników to min.14 osób. Cena spływu 499 zł/os.

 

http://www.zoofirma.ru/