image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

SPŁYWY WEEKENDOWE

 

 

Weekend w kajaku to świetna "odskocznia" od codziennych obowiązków i stresów. Na łonie przyrody można znakomicie wypocząć od zgiełku miasta i nabrać pozytywnej energii.

Staramy się wyszukiwać jak najciekawsze i wciąż nowe szlaki kajakowe. Warunkiem jest tu przede wszystkim czysta woda i piękne lasy dookoła.

Obok spływów studenckich "weekendówki" to druga nasza specjalność-organizujemy je w każdy "długi" weekend poprzedzający sezon ,a także w trakcie sezonu.

 

KORYTNICA W WEEKEND - w każdy weekend sezonu 2018 - PROMOCJA CENOWA!

 

 


http://www.zoofirma.ru/