image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

IMPREZY FIRMOWE

Spływy i nie tylko...


 
 

Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

 

Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. 


PROPONUJEMY PAŃSTWU:

 •  paintball
 •  wyprawy pojazdami wojskowymi po poligonie
 •  zwiedzanie bunkrów a nawet byłych tajnych baz atomowych
 •  rejsy stateczkiem wycieczkowym połączone z ogniskiem na wyspie
 •  zabawy terenowe, podchody, turnieje siatkówki itp.
 •  wycieczki rowerowe do ciekawych miejsc
 •  park linowy
 •  strzelanie z łuku, wiatrówki lub markera paintballowego
 •  ogniska i biesiady
 •  duży wybór specjałów ogniskowo-grillowych począwszy od kiełbasek po pieczonego prosiaka i  wędzonego pstrąga
 •  pełny catering podczas imprez
 •  organizację noclegów, zaplecza konferencyjnego i transportu

 DLACZEGO WŁAŚNIE SPŁYW KAJAKOWY?

Duże zainteresowanie właśnie taka formą firmowego wyjazdu wynika z kilku powodów: możliwości odpoczynku na łonie przyrody, wspólnej integrującej grupę zabawy, ciekawej przygody i to nie tylko podczas spływu kajakowego bo w programie wyjazdów mamy także jazdę konną, rejsy stateczkowe, offroad, loty balonem i znakomicie integrującą grupę zabawę w paintball, czyli kolorowe wojny...a to wszystko w miejscach o wyjątkowych walorach przyrodniczych wśród pięknych lasów i czystych jezior.

 

 

Wystarczy napisać do nas - wspólnie ustalimy najlepszy dla Państwa program imprezy zajmiemy się jej organizacją, zaproponujemy sprawdzone pensjonaty i hotele, zajmiemy się cateringiem i przygotowaniem imprez dodatkowych.

DLACZEGO WŁAŚNIE WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

 

Od lat organizujemy profesjonalne spływy kajakowe-dysponujemy kadrą instruktorów Polskiego Związku Kajakowego, którzy zapewnią bezpieczny przebieg spływu, imprezy dodatkowe organizują zawsze specjalistyczne i sprawdzone przez nas firmy, regiony w których organizujemy imprezy znamy jak własną kieszeń-ciekawe miejsca, ślady historii-wszystko to uatrakcyjni Państwa wyjazd, dysponujemy nowym sprzętem turystycznym ( wygodne i bezpieczne kajaki, specjalne kajakowe kamizelki asekuracyjne, lekkie wiosła).

ZOBACZ NASZE REFERENCJE

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE
http://www.zoofirma.ru/