image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

TRAPER


 

OPIS

 Duża i bardzo wygodna jedynka dla każdego. Komfortowe siedzenie, dużo miejsca na bagaże i wysoka stabilność to główne zalety tego kajaka. Bardzo przydatny jest tez wysoki i obszerny kokpit-ułatwia wysiadanie z kajaka na przeszkodach. Kajak posiada płaskie dno dzięki czemu łatwo prześlizguje się po przeszkodach a twardy polietylen jest odporny na kamieniste dna rzek.

 

Wymiary: długość: 385 cm. szerokość: 68 cm., wymiary kokpitu: długość 94 cm, szerokość 54 cm 

Waga: 19 kg.

Ładowność: 250 kg.

Pojemność komór bagażowych: tył - komora hermetyczna 80 l., przód przestrzeń otwarta

Wyposażenie dodatkowe: hermetyczne luki bagażowe (aktualnie dostępne z jednym tylnym lukiem), gumowe pokrywy luku, siatki transportowe, olinowanie,

Uwagi:  waga kajakarza do 120 kg.

Polecamy na: jeziora, średnie i duże rzeki.

 Istnieje możliwość wypożyczenia fartuchów w cenie 30 zł/spływ

http://www.zoofirma.ru/