image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

PRIJON CRUIZER II

 

 

OPIS

 

 Dwuosobowy Cruiser to jeden z najbardziej udanych modeli turystycznych renomowanego producenta kajaków firmy Prijon.  Cruiser to stabilny i bezpieczny kajak - na tle konkurencji wyróżnia się bardzo dużymi kokpitami oraz wygodnymi siedzeniami z regulowanymi oparciami.

Bardzo dobra manewrowość tego kajaka to cecha, która pozwoli w pełni wykorzystać jego możliwości na krętych rzekach, również przez początkujących kajakarzy. Dno Cruisera to tzw. ''płytkie V'' - kształt, który charakteryzuje największa wtórna stabilność poprzeczna. Takie dno czyni ten kajak naprawdę bardzo stabilnym, a lekko zarysowany kil pomaga początkującym wodniakom utrzymać kierunek płynięcia.

Wymiary: długość: 470 cm. szerokość: 69 cm., waga: 34 kg, długość kokpitu:  110 cm.

Ładowność: 240 kg.

Pojemność komór bagażowych: tył 110 l. z przodu przestrzeń bagażowa ładowana od środka kajaka - ok 80l.

Wyposażenie dodatkowe: Ergonomiczne siedzenia z regulowanymi oparciami. Dwie siatki bagażowe na pokładzie. Uniwersalne podnóżki typu ''zęby piły''. Komora bagażowa na rufie. Uchwyty na dziobie i rufie.

Możliwość wypożyczenia fartuchów w cenie 30 zł/szt/spływ.

Uwagi: zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kajakarzy.

Polecamy na: jeziora, małe i średnie rzeki.

http://www.zoofirma.ru/