image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

APACHE 15

 

 

OPIS

Doskonała rodzinna kanadyjka. Trójwarstwowy polietylen jest bardzo lekki i niezatapialny. Model wyróżnia się wśród kanadyjek bardzo dobrą stabilnością. Wygodne ławki drewniane z oplotem.

Wymiary: długość: 450 cm. szerokość: 94 cm., maksymalne obciążenie 399 kg

Waga: 36 kg.

Uwagi:   dla początkujących i zaawansowanych

Polecamy na: małe i średnie rzeki.  

 

APACHE 16

 

 

 

OPIS


Dla szukających maksymalnej przestrzeni ładunkowej. Starsza siostra Apache 15 - taka sama konstrukcja, większe wymiary, przy praktycznie tej samej wadze! Doskonały model na każdą  wyprawę.

Wymiary: długość: 495 cm. szerokość: 94 cm., maksymalne obciążenie 399 kg

Waga: 37 kg.

Uwagi:   dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych

Polecamy na: średnie i duże rzeki    

http://www.zoofirma.ru/