image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

 

PROGRAM SPŁYWU

7 dni, długość trasy ok. 110 km

 


DZIEŃ PIERWSZY

Trzebielino

Przyjazd uczestników do Trzebielina, miejscowość na drodze krajowej nr 21 na trasie Słupsk - Miastko. Można dojechać PKS-em z Słupska. Oficjalne powitanie uczestników odbędzie się około godziny 19.30 tradycyjnym już ogniskiem, gitarą i śpiewem ! 

DZIEŃ DRUGI

etap Trzebielino - broczyno

do przepłynięcia ok.15 km

Po niespiesznej pobudce i śniadanku rozpoczniemy wydawania sprzętu. Potem krótki instruktaż, rozgrzewka i ruszamy na szlak! Pokrzywna jest rzeczką płytką, ale z szybkim nurtem i zdarzają się przeszkody w postaci zwalonych drzew.

DZIEŃ TRZECI

etap BROCZYNO - KĘPICE

do przepłynięcia ok.20 km

 Do przepłynięcia wspomniane 20 km, więc będzie co robić...

DZIEŃ CZWARTY

etap KĘPICE - Sławno

do przepłynięcia 22 km

Kolejny etap jeszcze trochę dłuższy, ale płynie się znacznie szybciej i jest mniej przeszkód.  Odcinek bogaty w atrakcje pod względem antropogenicznym i przyrodniczym. Rzeka posiada tu dużo ślepych odnóg także warto trzymać się głównego nurtu.

 

 
 

DZIEŃ PIĄTY

etap Sławno - Stary kraków

do przepłynięcia 26 km

Odcinek w pierwszej połowie leniwy i spokojny,  choć z początku napotkamy kilka bystrzy, to potem płyniemy przez łąki by po następnych kilku kilometrach rozpocząć chyba najciekawszy odcinek szlaku -  rzeka przyspiesza i silnie meandruje w wąwozie, płyniemy wśród wysokich skarp. Znów bacznie zwracamy uwagę na główny nurt, żeby nie wpłynąć w ślepe zakole. Docieramy do miejsca o bardzo ciekawej nazwie- Stary Kraków. W wiosce znajdują się dwa sklepy, a także warty zobaczenia przygarbiony kościół gotycki.

 

 

DZIEŃ SZÓSTY

etap Stary Kraków - Darłowo

do przepłynięcia 18 km

I to już ostatni etap naszego spływu ;-(. Początkowo płyniemy pięknym wąwozem, urozmaiconym powalonymi konarami. Następnie wypływamy na rozległe łąki i po pewnym czasie docieramy do mety czyli do Darłowa. Tam w nagrodę czekają nas same wygody- sanitariaty ;-) Wieczorem ostatnie już, pożegnalne, ognisko i ... może impreza na plaży ?! ;-)

 

 

DZIEŃ SIÓDMY

Darłowo

Spływ kończymy o godz. 11.00. A Wy? Może warto zostać jeszcze kilka dni nad morzem? 

 

 

<< POWRÓT DO PODSTRONY WIEPRZY

http://www.zoofirma.ru/