image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

PRACA W MATI

 

 

Jeśli chcesz popracować, a dodatkowo ciekawie i wesoło spędzić czas, poznać mnóstwo interesujących ludzi i pięknych miejsc - zapraszamy!

Poszukujemy pogodnych i komunikatywnych osób z uprawnieniami kajakowymi PTTK, PZK-aj, IRR lub z uprawnieniami ratownika. Nawiążemy też współpracę z osobami grającymi na instrumentach muzycznych i potrafiącymi zintegrować grupę (w tym przypadku nie wymagamy żadnych uprawnień).

Jeśli jesteś zainteresowany(a) napisz nam o tym...

AKTUALNIE PILNIE POSZUKUJEMY GITARZYSTÓW I RATOWNIKÓW ! :)


UWAGA: praca wiąże się z noclegami w namiotach i biwakowymi warunkami. Nie zapewniamy noclegów w domkach, wyżywienia w restauracji itp. Oferta jest skierowana wyłącznie do osób, które lubią kontakt z przyrodą, aktywny wypoczynek i imprezowe klimaty przy ognisku...

 

 

http://www.zoofirma.ru/