image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

PROGRAM SPŁYWU

6 dni, długość trasy ok. 60 km

 

DZIEŃ PIERWSZY

Kozin

Przyjazd do Kozina-jest to mała wioska niedaleko Lęborka. Łatwo można tam dojechać komunikacją miejską (PKP do Lęborka i dalej niecałe 30 min PKS-em). Biwak znajduje się tuż obok wpływu Bukowiny do Łupawy, niedaleko pstrągarni, więc na pierwszym ognisku można sobie przyrządzić zamiast tradycyjnej kiełbaski znakomitego pstrąga! Oficjalne powitanie Uczestników i rozpoczęcie spływu o godz. 19.00 Potem już tradycyjne ognisko, gitara i śpiew...

DZIEŃ DRUGI

etap Kozin - Łupawa

do przepłynięcia 19 km

Pierwszy dzień płynięcia to odcinek przełomowy Łupawy. Rzeka płynie bardzo szybko, na znacznym odcinku wśród ścian wąwozów sięgających 30-metrów wysokości. Na razie jest dość szeroko i płytko, w wodzie jest wiele dużych kamieni wśród których trzeba sprawnie manewrować. Miejscami mogą zdarzyć się płycizny przez które trzeba będzie przeciągać kajak. 

 

 

Po ok. 10 km wody jest już więcej i rzeka staje się jeszcze szybsza, dodatkowo zwęża się wpływając między wysokie skarpy wąwozów. Do kamieni dochodzą jeszcze pozwalane w nurt drzewa. Za każdym zakrętem czeka kolejne wyzwanie. Najtrudniejsze miejsca będziemy asekurować z brzegu. Wysoki poziom adrenaliny zapewniony!

 
 

DZIEŃ TRZECI

etap Łupawa - Łebień

do przepłynięcia 14 km

Dzisiaj na rzece jest już dużo spokojniej, więc można więcej czasu poświęcić na podziwianie przyrody, wypatrywanie pstrągów w czystej wodzie i oddać się zupełnemu relaksowi. Biwakujemy przy starym moście kolejowym, z którego rozciąga się piękny widok na okolicę.

 

DZIEŃ CZWARTY

etap Łebień - Drzeżewo

do przepłynięcia 15 km

I znów Łupawa przyspiesza, przebijając się na tym etapie przez Wysoczyznę Damnicką. Dookoła pojawią się strome wzgórza sięgające 60-70 metrów wysokości. Napotkamy też dużo zwalonych w wodę drzew.

 

 

DZIEŃ PIĄTY

etap Drzeżewo - Żelkowo

do przepłynięcia 11 km

Ostatni etap naszego spływu-rzeka wciąż jest szybka, a nurt dodatkowo przyspiesza na kilku progach wodnych. Wieczorem czeka nas tradycyjna impreza pożegnalna, która może przedłużyć się i do rana...

DZIEŃ SZÓSTY

Żelkowo

Spływ kończymy o godz. 11.00. Czas na wycieczkę nad morze!

 

 

Więcej zdjęć w Galerii  

<< POWRÓT DO PODSTRONY ŁUPAWY

JADĘ TAM! - REZERWACJA MIEJSC
http://www.zoofirma.ru/