image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

Kajaki z mat szklanych i rowingowych


Dysponujemy kilkoma podobnymi do siebie modelami kajaków turystycznych własnej produkcji. Wszystkie modele zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są solidne i bezpieczne. Kajaki sa przede wszystkim bardzo stateczne (w odróżnieniu od kajaków z "zaokrąglonym" dnem) i dlatego poczatkujący kajakarze łatwo dają sobie z nimi radę. Kolejnym plusem jest otwarty kokpit ułatwiający wsiadanie i wysiadanie z kajaka a także jego załadunek. Jest on też znacznie bezpieczniejszy w czasie wywrotki od kokpitów w kształcie "jajka", które mogą "przytrzymać" spływowicza pod wodą. Znacznym ułatwieniem podczas pływania po rzekach jest też brak kila i idealnie płaskie dno pozwalające na łatwe pokonywanie mielizn i wypłyceń a także przślizgiwanie się nad zwalonymi w wodzie drzewami-jest to naprawdę ważne w przypadku takich rzek jak np. Drawa.

Wymiary: długość: 495 cm, szerokość: 85 cm

waga: 30-40 kg. (w zal. od modelu).

Posiadamy modele z bagażkami a także z otwartymi przestrzeniami rufowymi i dziobowymi umożliwiającymi załadunek nawet dużych plecaków.

 

<< Powrót do strony wypożyczeń

 

REZERWACJE

http://www.zoofirma.ru/