image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

DAG BIWOK

 

 

OPIS

Profesjonalny kajak wyprawowy dla wymagających zawodowców i średnio zaawansowanych kajakarzy. Dużo szybszy od modeli typowo turystycznych typu vista czy pro tour.  Główne zalety to doskonałe właściwości nautyczne, wygodne siedzenia, hermetyczne komory bagażowe z przodu i z tyłu, pełne olinowanie. Niskie kokpity zapewniają doskonałe czucie kajaka i mimo większych rozmiarów Biwoka zapewniają mu przewagę nad kajakami turystycznymi przy pokonywaniu przeszkód na trasie spływu- zarówno przepływanie pod nisko zwalonymi drzewami jak i po pniach drzew jest zdecydowanie łatwiejsze i szybkie.  Polecamy szczególnie na wielodniowe wyprawy. Ze względu na rozmiary kokpitów maksymalny wzrost kajakarza nie powinien przekraczać 185 cm. Maksymalna waga kajakarza dla tego modelu podawana przez producenta to 110 kg.

Wymiary: długość: 530 cm. szerokość: 67 cm., waga: 34 kg, wymiary kokpitu: długość 78 cm, szerokość 45 cm, 

Ładowność: 270 kg.

Pojemność komór bagażowych: przód 60 l., tył 100 l. Wymiary otworów bagażowych: 40 cm x 21 cm. Długość powierzchni ładunkowej komory tylnej 130 cm, przedniej 85 cm.

Wyposażenie dodatkowe: hermetyczne luki bagażowe, gumowe pokrywy luku, siatki transportowe, olinowanie, mocowanie beczek za tylnym kokpitem.

Możliwość wypożyczenia fartuchów w cenie 30 zł/szt/spływ. 

Uwagi: dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych kajakarzy o wzroście do 185 cm i wadze do 100 kg.

Polecamy na: jeziora, średnie i duże rzeki.

 

http://www.zoofirma.ru/