image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

SPŁYWY RODZINNE

 

Spływy, które uwzględniają udział w imprezie rodzin z dziećmi i ludzi , którzy wiek młodzieńczy mają już za sobą, choć są wciąż młodzi duchem:)). Trasa pomyślana jest tak, żeby załogi z dziećmi na pokładzie bezpiecznie dotarły do celu, nie męcząc się przy tym zbytnio wiosłowaniem. Wybraliśmy więc odcinki rzek pozbawione większych przeszkód i utrudnień, mimo to ze względu na specyfikę spływów zasadniczo zapraszamy z dziećmi starszymi niż 5 lat. 

Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji zorganizowanych spływów kajakowych w tym spływów rodzinnych. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie spływu gwarantujące jego bezpieczny przebieg. Zawsze pytaj organizatora o ważną koncesję i ubezpieczenie turystyczne!

W tym sezonie proponujemy spływ Korytnicą:

KORYTNICA RODZINNA 2018

http://www.zoofirma.ru/