image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.
Formularz udziału w spływie

Aby dokonać internetowej rezerwacji miejsca na imprezie T. A. MATI, należy wypełnić poniższy formularz.

Po otrzymaniu od Was zgłoszenia potwierdzimy je i poprosimy o zaliczkę.  Zaliczkę należy przelać w terminie 7 dni od daty potwierdzenia rezerwacji, w przypadku opóźnień prosimy o kontakt tak ,abyśmy mogli utrzymać rezerwację. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy dokładny plan dojazdu i powrotu z imprezy.

W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących wpłat i rezerwacji miejsc prosimy dzwonić pod nr 605 607 246.

Konto:

T.A. Mati,
ul. Bogusława 3,
74 - 200 PYRZYCE

PKO BP nr: 02 1020 4867 0000 1702 0088 8677

WPŁAT NALEŻY DOKONYWAĆ WYŁĄCZNIE PO POTWIERDZENIU PRZYJĘCIA REZERWACJI !

POLE OBOWIĄZKOWE *

Wybierz spływ

 Internet   Ulotka   Od znajomych 

  Odśwież Captcha  
 
http://www.zoofirma.ru/