image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

MATI PROMOCJE

 

 

PROMOCJA DLA GRUP

Jedziecie większą ekipą?? To się opłaca! Napiszcie do nas i podajcie liczbę osób a my zaproponujemy Wam specjalną cenę... Promocja dotyczy grup min. 6 os. na wszystkich spływach studenckich a wysokość zniżek zależy od wielkości grupy, wybranej rzeki i terminu spływu.

Wyślijcie maila-zaproponujemy zniżkę!

 

PROMOCJA DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Opłaca się z nami pływać: każdy kto był już na naszym spływie letnim, majówce lub innym spływie weekendowym otrzyma dodatkową zniżkę-także od cen promocyjnych!!!

Zniżka za udział w spływie letnim - 30 zł

Zniżki udzielane są na wszystkich spływach z wyjątkiem spływów weekendowych 

Przy zapisie wystarczy dopisać w formularzu "Stały Klient"

DLACZEGO ZAPISAĆ SIĘ JUŻ TERAZ?

  • oszczędzasz pieniądze-po okresie promocji spływy będą droższe...
  • możesz wybrać termin, który Ci najbardziej odpowiada zanim będzie zajęty-terminy w środku sezonu często zarezerwowane są już w na początku czerwca
  • w przypadku zapisów grupowych uzyskasz atrakcyjne zniżki!
  • masz czas na zaplanowanie dalszej części wakacji-jeśli po spływie chcesz zostać nad morzem (Rega) lub nad którymś z pięknych jezior (Drawa) zarezerwuj dogodny termin spływu i myśl nad dalszym wypoczynkiem

 Jak się zapisać?? To bardzo proste - wystarczy kliknąć "Rezerwacja miejsc" w górnym menu lub zarezerwować miejsce bezpośrednio z podstrony wybranej rzeki.

ZAPRASZAMY!!!

http://www.zoofirma.ru/