image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

KOMFORTOWE SPŁYWY KAJAKOWE-SPECJALNOŚĆ ZAKŁADU ;-)

Jesteśmy jednym z największych organizatorów spływów komfortowych (zorganizowanych) w kraju.

Pływają z nami Studentki, Studenci i ludzie młodzi duchem z całej Polski, więc imprezowych klimatów z gitarą przy ognisku na pewno nie zabraknie (wiek uczestników 18-35lat). Trasa jest tak dobrana, aby każdy dał sobie radę - nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie widzieli kajaka na oczy (a takich na naszych spływach jest większość!).

Obojętne czy jedziesz sam/a czy z kimś (bardzo dużo osób przyjeżdża samemu) - nie ma problemów z dobraniem załogi do kajaka!!! Wieczorne ogniskowe imprezy i studenckie klimaty rodzą nowe przyjaźnie, a czasem i nowe związki- to doskonała okazja by poznać kogoś wyjątkowego. Nasze spływy to niepowtarzalna atmosfera, przepiękne krajobrazy, dodatkowe atrakcje i najnowszy sprzęt kajakowy.

Zapytaj znajomych o "Mati-spływy"-kto raz spróbował wie, że warto... Zapraszamy!

http://www.zoofirma.ru/