image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

REZERWACJA MIEJSC

 UWAGA W ZWIĄZKU Z AWARIĄ SYSTEMU REZERWACJI WSZYSTKIE REZERWACJE PROSIMY PRZESYŁAĆ MAILEM NA Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aby dokonać internetowej rezerwacji miejsca na imprezie T. A. MATI, należy wypełnić poniższy formularz. Po otrzymaniu od Was zgłoszenia potwierdzimy je i poprosimy o zaliczkę.  Zaliczkę należy przelać w terminie 7 dni od daty potwierdzenia rezerwacji, w przypadku opóźnień prosimy o kontakt tak ,abyśmy mogli utrzymać rezerwację. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy dokładny plan dojazdu i powrotu z imprezy. W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących wpłat i rezerwacji miejsc prosimy dzwonić pod nr 605 607 246.

Konto:

T.A. Mati,

ul. Bogusława 3,

74 - 200 PYRZYCE

PKO BP

nr: 02 1020 4867 0000 1702 0088 8677

 

WPŁAT NALEŻY DOKONYWAĆ WYŁĄCZNIE PO POTWIERDZENIU PRZYJĘCIA REZERWACJI !

 

Piszesz do: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Imię
Nazwisko
Adres, Ulica
Miasto
Kod
Data urodzenia
tel. kontaktowy
email
   
Wyjazdy
Rezerwacja namiotu
   
Liczba zgłaszanych osób (ze zgłaszającym włącznie)

Korespondencja, dopiski, pytania

   
Skąd dowiedziałeś się o spływie

 

Wysyłając ten formularz, oświadczam, iż zapoznałem się z treścią Warunków Uczestnictwa, informacji dodatkowych oraz materiałów reklamowych, które stanowią integralną cześć Umowy - Zgłoszenia i akceptuję je. Jednocześnie zapewniam, że podane informacje są zgodne z prawdą.

Przekazywane dane są przeznaczone wyłącznie na potrzeby Biura Turystyki Aktywnej Mati w związku z organizacją imprez turystycznych. Dane nie będą udostępniane do żadnych innych celów. Wysyłając ten formularz wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych w zasobach Turystyki Aktywnej MATI.

 

UWAGA: jeśli masz problem z wysłaniem tego formularza wystarczy wysłać zwykłego maila z danymi o które prosimy w formularzu (imię, nazwisko, adres, data ur.,tel.kontaktowy,rzeka i termin spływu). Taka wiadomość zostanie potraktowana tak samo jak zgłoszenie uczestnictwa!!! Nasz adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

http://www.zoofirma.ru/