image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

CAŁODNIOWA WYCIECZKA ROWEROWA - PIŁAWA

Zazwyczaj w najciekawsze miejsca docieramy kajakiem, jednak czasem to co warto zobaczyć znajduje się kawałek od rzeki - tak jest właśnie na trasie Piławy. Tylko na mati-spływie macie okazje połączyć pływanie kajakiem z całodniową wyprawą rowerową w cenie spływu.                 /opis spływu Piławą>>/

Tereny wokół Bornego Sulinowa są tak ciekawe, że trzeba je zobaczyć! Cała trasa liczy ok. 30 km. podczas których zobaczycie m.in:

- supertajną radziecką bazę wyrzutni rakiet atomowych-mało kto zdawał sobie sprawę, że w lasach Poj. Drawskiego stacjonują potężne kołowe wyrzutnie rakiet z głowicami jądrowymi. Baza była obsadzona przez elitarną 400 osobową załogę, otoczona była potrójnymi zasiekami z drutu kolczastego i potężnym betonowym płotem.

- "wymarłe miasto" Kłomino w którym podczas II wojny światowej mieścił się oflag (przebywał tu mi.in pisarz Leon Kruczkowski). Kłomio było niegdyś dużo większe niż Borne Sulinowo ale po wojnie Rosjanie rozebrali większą część miasta a materiał przekazali władzą Warszawy na budowę Pałacu Kultury i Nauki jako dar narodu radzieckiego.

- punkt widokowy na Zalewy Nadarzyckie - kilkanaście jeziorek połączonych większymi i mniejszymi kanałami - piękny widok na szlak wodny którym płynęliśmy dzień wcześniej..

- jedne z największych w Europie wrzosowisk

 

JADĘ TAM! - REZERWACJA MIEJSC

 

http://www.zoofirma.ru/