image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

Offroad

Offroad, czyli jazda samochodem terenowym "poza" drogami. W pewien sposób ten sport towarzyszy wszystkim użytkownikom polskich "dróg"-niektóre wyglądają prawie jak specjalnie przygotowane tory offroadowe:)) Większość samochodów źle znosi takie przeżycia, jednak są takie które w terenie czują się b.dobrze-na pewno należy do nich Nissan PATROL - niezawodny i wszędobylski król terenówek-samochód budowany w taki sposób aby bez względu na wszystko parł do przodu. Dwa takie auta jeżdżą w Mati:

 

NISSAN PATROL 160

Made in Japan

Niezawodne napędy + niezniszczalna konstrukcja oparta na potężnej ramie. Od spodu zamontowane osłony z blachy duraluminiowej

Zawieszenie: resory piórowe

Silnik: 3,3 TD, 6 cylindrów

Napędy: 4x4+reduktor

 

NISSAN PATROL Y60 (GR)

Made in Japan (of course))

Jeszcze potężniejszy i silniejszy Patrol a przy tym bardziej komfortowy

Zawieszenie: sprężyny śrubowe

Silnik: 2,8 TD, 6 cylindrów

Napędy: 4x4+reduktor+blokada dyferencjału

Oba samochody to rasowe auta terenowe w odróżnieniu od "pseudoterenówek" tzw. SUV-ów, takich jak np. BMW X5-jeśli chcecie wybrać się tym do lasu pamiętajcie, że fiat 126p ma lepsze właściwości terenowe:))

 

 

Co jest takiego w jeżdżeniu po dziurach, bagnach i lasach??

To świetna zabawa i wbrew pozorom naprawdę AKTYWNY wypoczynek-czasem "odkopanie" terenówki zajmuje 2-3 godziny:) w czasie których trzeba solidnie namachać się łopatą i przede wszystkim pogłówkować jak to zrobić. Czasem wystarczy podłożyć coś pod koła, czasem dociążyć przód czy tył samochodu innym razem nieźle go rozbujać...

Jest to naprawdę świetna zabawa zespołowa wymagająca współdziałania od wszystkich-wbrew pozorom zabawa w offroad nie zaczyna i nie kończy się na kierowcy-przy ekstremalnie trudnym terenie to wcale nie od niego zależy najwięcej.

To jaką frajdę może sprawić spływowiczom zabawa w offroad zauważyliśmy przy okazji wypraw po drewno-na niektórych spływach, gdy ktoś znalazł jakieś uschnięte drzewo, które było za ciężkie żeby przytargać je do obozu zatrudnialiśmy do tego Patrola. Drzewo przywiązywało się do haka i jazda do obozu! Zdarzało się jednak, że po drodze Patrol ugrzązł gdzieś w bagnach i trzeba go było odkopywać-wtedy zbierało się pół spływu i każdy miał jakiś pomysł na wydobycie auta z bagna-jakoś się zawsze udawało ale było przy tym mnóstwo śmiechu-szczególnie wesoło wyglądali ci, którzy stali za kołami przy ruszaniu-Patrol boksując kołami wyrzucał na nich kilogramy błota mimo to dzielnie trwali na posterunku-dobrze, że rzeka obok i można się szybko wykąpać:)

 

Komu mało zabawy przy "okazjonalnym" odkopywaniu Patrola (który zresztą nie na wszystkich spływach się pojawia i sam z siebie zakopuje się rzadko) może zapisać się na prawdziwy offroad!

Zbieramy grupę i na kilka godzin jedziemy w naprawdę trudny teren.

Pokażemy Wam podstawy jazdy terenowej, zobaczycie jak prowadzić i obsługiwać rasową terenówkę. To coś zupełnie innego niż jazda zwykłym samochodem!

Koszt uczestnictwa dla spływowiczów tylko 150zł/osoba! Grupa min. 4 os.

Chęć uczestnictwa należy zgłaszać pierwszego dnia spływu Komandorowi. Dobrze też zaznaczyć wstępnie chęć uczestnictwa w offroadzie przy zapisie na spływ.

ATRAKCJA DOSTĘPNA NA: Wszystkie rzeki

Uwaga:ze względu na bezpieczeństwo zastrzegamy sobie prawo do odwołania imprezy offroadowej lub niedopuszczenia do niej poszczególnych osób

 
JADĘ TAM! - REZERWACJA MIEJSC

 

http://www.zoofirma.ru/