image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

ATRAKCJE NA SPŁYWACH

Wydawało Ci się, że spływy to tylko machanie wiosłem i dzielne pokonywanie codziennych etapów? Otóż nic bardziej mylnego. Z myślą o Was przygotowaliśmy bogatą ofertę imprez dodatkowych na szlaku każdej rzeki. Wszystko po to, abyście ani przez chwilę nie mieli czasu na nudę.

PAINTBALL

czyli inaczej kolorowe bitwy... już od wielu lat są jedną z największych atrakcji na naszych spływach...dowiedz się więcej...>>


NADMORSKIE PLAŻE

zakończ spływ na jednej z najpiękniejszych plaż w Europie ..               dowiedz się więcej...>>

 

ROWERY

całodniowa wycieczka rowerowa przez zapomnianą krainę dowiedz się więcej...>> 

 

NARTY WODNE

wysoki poziom adrenaliny bez konieczności szukania pochyłego jeziora Wink dowiedz się więcej...>>

OFFROAD

emocjonująca jazda po bezdrożach samochodem terenowym  dowiedz się więcej...>>

RAJD URALEM PO POLIGONIE

 zobacz co potrafi ta wojskowa ciężarówka dowiedz się więcej...>>> 

NURKOWANIE INTRO

zacznij oddychać pod wodą! dowiedz się więcej...>> 

 

http://www.zoofirma.ru/