image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

Paintball

Mija już piąty sezon odkąd (jako pierwsza firma na rynku!) wpadliśmy na pomysł urozmaicenia spływu o dużą dawkę adrenaliny w postaci zabaw paintballowych. Okazało się to strzałem w dziesiątkę! Kolorowe bitwy wyrosły na największą atrakcję spływów...

Paintball, kolorowe bitwy, strzelanie farbą - NAPRAWDĘ NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z NAWIEDZONYMI MILITARYSTAMI ;-). Długo zastanawialiśmy się, czy dobrym pomysłem jest połączenie paintballa ze spływem kajakowym, ale poprzednie sezony udowodniły, że tak! Co ciekawe, nawet dziewczyny, które zdawały się być na początku co najmniej sceptyczne, były zachwycone i nie dawały się oderwać do wieczora od zabawy.Paintball daje możliwość poczucia czegoś, co trudno opisać i czego nie da się w inny sposób doświadczyć. Każdy chociaż raz powinien spróbować - najwyższy poziom adrenaliny gwarantowany!!!Zabawa jest całkowicie bezpieczna. Uczestnicy otrzymują kompletne wyposażenie, tzn. spodnie i kurtkę moro, maskę ochronną na twarz oraz wysokiej jakości semi-automatyczne markery, czyli urządzenie do strzelania ;-). Mitem jest twierdzenie, że po paintballowych zabawach zostają siniaki i potłuczenia od kulek. Sprawdziliśmy to na naszych spływowiczkach - absolutna bzdura ;-)).

 

Zasady organizacji

Aby impreza doszła do skutku potrzeba minimum 10 chętnych osób. Zabawę prowadzi profesjonalna firma, specjalizująca się w takich atrakcjach, a dzięki temu, że jest z nami zaprzyjaźniona, możemy zaoferować naprawdę niskie ceny. Koszt wypożyczenia całego sprzętu wynosi 20 zł/os+ koszt 100 kulek - 25 zł. Czas zabawy ograniczony jest jedynie kondycją fizyczną i chęciami uczestników! Ze względu na konieczność wcześniejszej rezerwacji terminu chęć uczestnictwa w zabawie należy zgłosić kadrze najpóźniej drugiego dnia spływu.

Zabawa dostępna na Drawie, Piławie, Redze i Dobrzycy z Rurzycą!

Nie tylko na spływach, czyli PAINTBALL NA ZAMÓWIENIE

Zorganizujemy dla Was dowolną imprezę paintballową w wybranym przez Was miejscu! Na terenie województwa zachodniopomorskiego a także w okolicy Brdy, Piławy i Wdy dojazd gratis.

Koszt imprezy: 20 zł./os sprzęt (maski, moro, markery)+25 zł. każde 100 kulek. Minimalna ilość uczestników-10 osób lub gwarancja zakupu min. 1500 kulek na grupę (wtedy ilość uczestników może wynosić nawet 2 osoby:)

 
JADĘ TAM! - REZERWACJA MIEJSC
http://www.zoofirma.ru/