image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

URAL - przejażdżka wojskową ciężarówką po poligonie.

 

Na mati-spływach macie możliwość przejechać się w ciężkim terenie kultową wojskową ciężarówką.

Ural to wielozadaniowa niezniszczalna 8-tonowa ciężarówka z napędami 6x6 czyli na wszystkie trzy osie. Wyposażona jest centralny układ rozdziału ciśnienia w oponach co pozwala pokonać praktycznie każdą przeszkodę terenową. Swego czasu konstrukcję Urali podziwiali amerykańscy wojskowi twierdząc, że jest to najlepsza ciężarówka terenowa świata. Ma tylko jedną wadę - 7-litrowy silnik spala ponad 60-litrów benzyny na 100km.:)

 

Na odkrytej pace samochodu pomkniemy przez teren poligonu po specjalnie przygotowanej trasie a także poza nią:)

 

Głośniejszy jest ryk silnika czy krzyki pasażerów- ocenicie sami;))

 

Zazwyczaj rajd kończy się bez większych niespodzianek, jednak czasem... 

 

...zdarza się zakopać nawet Urala - wtedy z pomocą przychodzi koparka

w sumie zdarzyło się to tylko raz... 

 

...tak czy siak nie dajcie kierować Matiemu:))

Atrakcja dostępna wyłącznie na Redze.

Na spływach min. 20 osobowych atrakcja w cenie spływu, przy mniejszych grupach płatna 10-20 zł/os. w zal. od ilości osób. 

<< PRZEJDŹ DO STRONY REGI

 

JADĘ TAM! - REZERWACJA MIEJSC

 

http://www.zoofirma.ru/