image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

Nurkowanie - Intro

 

Nowość na spływach kajakowych - komu mało adrenaliny na paintballu może rozpocząć przygodę z nurkowaniem - być może będzie to przygoda na resztę życia.

Nigdy nie nurkowałeś ? Masz okazję przepłynąć się w pełnym sprzęcie do nurkowania!

Intro jest pierwszym etapem dla osób chcących rozpocząć podwodną przygodę. 

Pod nadzorem doświadczonego instruktora oraz ubrany w kompletny sprzęt do nurkowania wykonasz pierwszy krok... niezapomniany pierwszy oddech z automatu pod wodą, przełamiesz swoje obawy i leki przed nieznanym...i poczujesz jak to jest w innym podwodnym świecie.Nie musisz mieć żadnego doświadczenia nurkowego ani swojego sprzętu.

 

Zasady organizacji:

Nurkowanie - Intro przeprowadzane jest przez doświadczonego Instruktora federacji PADI, zbieramy grupę chętnych min. 4 osoby (deklaracje najlepiej mailowo przed spływem lub na miejscu pierwszego dnia imprezy), w zależności od miejsca w którym znajduje się spływ nurkujemy przy biwaku lub jedziemy nad jezioro z odpowiednio przejrzystą wodą (transport busem w obie strony w cenie kursu). Na miejscu odbywa się szkolenie teoretyczne i praktyczne dla całej grupy-łącznie ok. 1 godz., po czym każda osoba indywidualnie wraz z instruktorem wykonuje zanurzenie na głębokość do 2 metrów. Zanurzenie odbywa się w piankach z butlami i innym niezbędnym sprzętem. Każdy spędzi pod wodą na automacie tlenowym ok. 20 minut. Czas trwania imprezy przy udziale 4 -6 osób to ok. 3-4 godz.

Wymagania: wiek - ukończone 12 lat, ważne badania lekarskie (lub oświadczenie o dobrym stanie zdrowia), oświadczenie medyczne PADI, wypełniane na miejscu, dla osób poniżej 18 lat pisemna zgoda obojga rodziców lub opiekunów na formularzu PADI 

 

Cena: 120  zł / os.

Zabawa dostępna na Drawie, Piławie i Dobrzycy z Rurzycą! 

Nie tylko na spływach, czyli NURKOWANIE NA ZAMÓWIENIE 

Zapraszamy również na indywidualne nurkowanie intro a także kursy na stopnie nurkowe PADI. Zazwyczaj nurkujemy w rejonie Drawna, Drawska Pomorskiego i Wałcza ale możliwy jest też dojazd w inne miejsca.

 

JADĘ TAM! - REZERWACJA MIEJSC
http://www.zoofirma.ru/