image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

Nasze WWW - historia z obrazkami...


Aktualna strona jest już 5 z kolei wersją naszych www. Niewątpliwie jest najbardziej rozbudowana, a jej stworzenie pochłonęło ponad rok pracy - mamy nadzieję, że Wam się spodoba:)

Głównym "budowniczym" strony jest Piotrek i cała "technika" strony to jego zasługa.

Za teksty i zdjęcia odpowiada Mati.

Zdjęcia na stronie pochodzą ze zbiorów własnych jak i od uczestników naszych imprez. Serdeczne podziękowania dla Pana Tomasza Pikosa za udostępnienie przepięknych zdjęć ze szlaku Dobrzycy i Rurzycy.

 

PRAWA AUTORSKIE Tradycyjnie co jakiś czas otrzymujemy informację o naszych tekstach i zdjęciach "żywcem" przekopiowanych na stronach innych firm kajakowych. W zeszłym roku naliczyliśmy prawie 10 plagiatów, dlatego od 2008r. takie sprawy kończymy sprawą sądową. Korzystać z treści strony, która w całości łącznie z grafiką i zdjęciami jest własnością T.A.Mati chronioną prawami autorskimi, można wyłącznie dla celów nie komercyjnych. Opisy rzek i szlaków można wydrukować i korzystać z nich na wyłącznie na własny użytek. Zamieszczanie przedruków na stronach internetowych wyłącznie za zgodą T.A.Mati. Firmy komercyjne mogą wykorzystywać materiały z tej strony za opłatą roczną wynoszącą 100.000zł. Przy stwierdzeniu faktu wykorzystywania materiałów z tej strony bez stosownej opłaty zostanie wniesiony pozew o zapłatę potrójnej wysokości wynagrodzenia. Podstawa prawna: Ustawa z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Opisy niektórych rzek, kilka naszych zdjęć i inne fragmenty naszej strony wykorzystują za naszą zgodą firmy Rospuda, Wiking, OIS, Kajaki.pl i Student Travel.

 

Jedna z naszych pierwszych wersji www - 2002 rok

 

Kolejna wersja www - 2004 rok

 

Poprzednia wersja strony z lat 2005-2007

 

http://www.zoofirma.ru/