Nasze WWW - historia z obrazkami...


Aktualna strona jest już 5 z kolei wersją naszych www. Niewątpliwie jest najbardziej rozbudowana, a jej stworzenie pochłonęło ponad rok pracy - mamy nadzieję, że Wam się spodoba:)

Głównym "budowniczym" strony jest Piotrek i cała "technika" strony to jego zasługa.

Za teksty i zdjęcia odpowiada Mati.

Zdjęcia na stronie pochodzą ze zbiorów własnych jak i od uczestników naszych imprez. Serdeczne podziękowania dla Pana Tomasza Pikosa za udostępnienie przepięknych zdjęć ze szlaku Dobrzycy i Rurzycy.

 

PRAWA AUTORSKIE Tradycyjnie co jakiś czas otrzymujemy informację o naszych tekstach i zdjęciach "żywcem" przekopiowanych na stronach innych firm kajakowych. W zeszłym roku naliczyliśmy prawie 10 plagiatów, dlatego od 2008r. takie sprawy kończymy sprawą sądową. Korzystać z treści strony, która w całości łącznie z grafiką i zdjęciami jest własnością T.A.Mati chronioną prawami autorskimi, można wyłącznie dla celów nie komercyjnych. Opisy rzek i szlaków można wydrukować i korzystać z nich na wyłącznie na własny użytek. Zamieszczanie przedruków na stronach internetowych wyłącznie za zgodą T.A.Mati. Firmy komercyjne mogą wykorzystywać materiały z tej strony za opłatą roczną wynoszącą 100.000zł. Przy stwierdzeniu faktu wykorzystywania materiałów z tej strony bez stosownej opłaty zostanie wniesiony pozew o zapłatę potrójnej wysokości wynagrodzenia. Podstawa prawna: Ustawa z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Opisy niektórych rzek, kilka naszych zdjęć i inne fragmenty naszej strony wykorzystują za naszą zgodą firmy Rospuda, Wiking, OIS, Kajaki.pl i Student Travel.

 

Jedna z naszych pierwszych wersji www - 2002 rok

 

Kolejna wersja www - 2004 rok

 

Poprzednia wersja strony z lat 2005-2007

 

http://www.zoofirma.ru/