image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

Studenckie klimaty na naszych spływach:), czyli krótka przypowieść z obrazkami...


Niektórzy przyjeżdżają na spływ w specjalnym stroju kajakowym...

...a niektórzy kompletują garderobę dopiero podczas spływu:)

w końcu i tak najważniejsza jest zaprawa!!:)

A to już spragnieni zakupów spływowicze po przyjeździe do miasta, niczym nielegalni kubańscy emigranci u brzegów Florydy)))...

 

...zakupy udały się znakomicie - jedna ze spływowiczek pochwaliła się swoim nowym nabytkiem - naprawdę ładny motylek przysiadł nam na lusterku i umilał powrotną drogę:))

Cóż zrobić z tak obiecująco rozpoczętym popołudniem?? Może tak impreza na dwie gitarry....

...albo trzy;-))

http://www.zoofirma.ru/