image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

MATI KADRA

 

Nasze spływy są prowadzone przez osoby posiadające duże doświadczenie i umiejętności praktyczne potwierdzone zdaniem egzaminu na Przodownika Turystyki Kwalifikowanej PTTK i Instruktora Polskiego Związku Kajakowego. Wśród naszej kadry są także Instruktorzy Rekreacji Ruchowej o specjalności kajakarstwo i Ratownicy wodni WOPR. Uprawnienia te pozwalają na organizację i prowadzenie imprez kajakowych na terenie całego kraju zgodnie z szeroko pojętymi zasadami należytej staranności nakazanymi ustawowo. Nasza kadra aktywnie uczestniczy w spotkaniach i imprezach kajakowych organizowanych przez kluby kajakowe z całej Polski. Pływaliśmy zarówno po spokojnych rzeczkach nizinnych jak i po rzekach górskich a także Bałtyku.

Duże doświadczenie to przede wszystkim wiedza o tym jak przewidywać ewentualne niebezpieczeństwa i nie dopuszczać do bezpośredniego zagrożenia - właśnie ta umiejętność pozwala nam na prowadzenie naprawdę bezpiecznych spływów kajakowych.

A tak w ogóle nasza kadra to bardzo wesołe towarzystwo....

 

 Piotrek

El komendante na Drawie - kamera jest, a gdzie wiosło?:) 

 Agatka

Czosnek 

Janus

 

 Kaśka

 

 Karol

 

 Adaś, znany także jako Jimmy II

Andrzej

 

Renia

 

 Tadzik

 

 Kurczak

 

Marcin

 

  Specjalista od kajakowych (i nie tylko) ewolucji

Marcel

Bard Marcel w akcji:)

Olek

Noemi

Kadra z Drawy w Barze;)

 Agatka, Patryk i Surmik

Patryk z Surmikiem

Jimmy

Instruktor Rekreacji Ruchowej-specjalność kajakarstwo, jednak częściej niż na wodzie za sterami mati-wehikułów. Jak widać kolega posiada także uprawnienia gitarzysty;)

PONIŻEJ KADROWE ARCHIWUM

Piotrek

Absolwent Drawy szkoleniowej, kluby kajakowe: Liceum Reytan, WAKK Habazie, grupa kajakowa Rio Libre

 

Patryk

Ratownik wodny WOPR, marynarz świetnie radzący sobie zarówno na tankowcach, parowcach (na zdjęciu obok) i innych środkach pływających

 

Szymon "Sajmon" vel Komandor Durkin

Instruktor PZK-aj, Przodownik PTTK IIIst. Niegdyś AKTK Pluskon, dziś szkoleniowiec w klubie Panta-Rei. 13 lat w kajaku...

Adaś "Adaśko"

Absolwent a potem Kadra Drawy Szkoleniowej, Instruktor PZK-aj, Przodownik PTTK, vice-mistrz Akademickich Mistrzostw Polski w Kajakarstwie Górskim

Monika vel Pokemon, Nika, Mała Babka

Instruktor PZK-aj, Przodownik PTTK, klub Panta-Rei. Przepłynęła Drawę chyba z 50 razy...

Wojtek vel Sidor, Sidorre, Brat Wojciech

Absolwent Drawy szkoleniowej, Instruktor PZK-aj, Przodownik PTTK III st., członek zarządu klubu Panta-Rei

Krzysiek vel KrzyHu

Absolwent a później członek Kadry Drawy Szkoleniowej, Instruktor PZK-aj, Przodownik PTTK IIIst. (na emeryturze, więc sobie zdjęcia przekreślił)

Agnieszka vel Agatka

Absolwentka Drawy Szkoleniowej, Instruktor PZK-aj, Przodownik PTTK IIIst., Prezes Studenckiego Klubu Kajakowego Morzkulc

Alicja

Absolwentka Drawy Szkoleniowej, Instruktor PZK-aj, Przodownik PTTK III st.

Bartek... :)

no coments...

Paulina, Krecias, Karolina i Bartek, czyli silna ekipa Kaowców...

 

 

 

ZAPRASZAMY NA MATI - SPŁYWY !!!

 

http://www.zoofirma.ru/