image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

MATI - O NAS


  Nasze stałe bazy znajdują się na Korytnicy, Drawie i Piławie a sezonowo na Redze, Słupi i Dobrzycy skąd realizowany jest transport sprzętu.

Firma posiada wymagane prawem ubezpieczenie turystyczne w PZU S.A. nr 2388/49

 

 

Zobacz dokumenty:

Koncesja turystyczna cz.1

Koncesja turystyczna cz.2

Ubezpieczenie organizatora turystyki

 

http://www.zoofirma.ru/