image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

KORYTNICA Z DRAWĄ


 

Wyjątkowo malownicza i jedna z ostatnich rzek o takich walorach przyrodniczo-krajobrazowych. Jeszcze kilka lat temu sporadycznie odwiedzana ze względu na brak opisów szlaku i zaplecza turystycznego. Niedawno szlak został szczegółowo opisany i oznaczony, powstały też pola namiotowe umożliwiające noclegi na poszczególnych etapach.

Dotychczas pływaliśmy  tylko jeden odcinek Korytnicy przy okazji spływów Drawą (wersja Drawa+Korytnica), który zawsze określany był przez uczestników jako najciekawszy na całej trasie spływu, więc postanowiliśmy pokazać Wam całą rzekę.

Rzeka przepływa przez rozległe lasy obfitujące w zwierzynę i słynące z grzybów. W krystalicznie czystej wodzie występują pstrągi i lipienie, a przy brzegach można zobaczyć bobrowe żeremia. W górze czasem pojawiają się orły bieliki.

Cała trasa Korytnicy jest bardzo przyjemna - nurt jest dość szybki, trzeba uważać na zwalone przez bobry drzewa, ale jest płytko, więc w razie wywrotki będzie bezpiecznie.

Dodatkowym atutem szlaku są dwa dni spędzone na Drawie w Drawieńskim Parku Narodowym.

Zobacz zdjęcia: W tym celu kliknij miniaturkę aby powiększyć !

TERMINY-WERSJA KOMFORT-LATO 2018


 
KOD
TERMIN
CENA * noclegi w namiotach
CENA* noclegi w agroturystyce
REZERWACJA
K1 29.07 - 03.08 549 499 

849 799 zł

REZERWUJĘ!
K2 05.08 - 10.08 549 499  zł

849 799 zł

REZERWUJĘ!
 

*Cena promocyjna do 15 czerwca.

Cena noclegów w agroturystyce zawiera codzienny transport osób na i z poszczególnych etapów spływu.


http://www.zoofirma.ru/