image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

SISTEMA 313

 

 

OPIS

Kajak turystyczny o zacięciu górskim, znakomity na małe rzeczki z dużą ilością przeszkód. W pływaniu nieco bardziej wymagający od Aqua solo, ale też lepiej radzący sobie z przeskakiwaniem po drzewach. Stabilny, nie wymaga pływania w fartuchu, lekki i pakowny. 

Wymiary: długość: 313 cm. szerokość: 62 cm., wymiary kokpitu: długość 77 cm, szerokość 42 cm 

Waga: 18 kg.

Pojemność komór bagażowych: możliwość załadunku części dziobowej i rufowej od środka kajaka. 

Uwagi:   dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych , waga kajakarza do 100 kg.

Polecamy na: małe i średnie rzeki.

Istnieje możliwość wypożyczenia fartuchów w cenie 15 zł/spływ

 

http://www.zoofirma.ru/