image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

AQUA SOLO

 

 

OPIS

Świetny kajak dla miłośników mniejszych i rzadziej uczęszczanych rzek, gdzie czasem trzeba przebijać się przez krzaki i zwalone drzewa. Kajak jest rasową nizinną jedynką o zacięciu górskim - można nim poskakać po drzewach, spłynąć jaz a jeśli trzeba zarzucić sobie na ramie i przejść kawałek brzegiem. Duży kokpit sprawia, że kajak jest bezpieczny-w razie wywrotki można łatwo opuścić jednostkę. Jak na taką małą jedynkę jest niezwykle stabilny i w odróżnieniu od typowych górskich jedynek jest szybki na jeziorach i nie wymaga pływania w fartuchu. Kajak jest także bardzo pakowny.

 

Wymiary: długość: 330 cm. szerokość: 70 cm., wymiary kokpitu: długość 93 cm, szerokość 50 cm 

Waga: 19 kg.

Pojemność komór bagażowych: tylna komora hermetyczna o pojemności 90 l.,możliwość załadunku części dziobowej od środka kajaka 

Uwagi:   dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych , waga kajakarza do 120 kg.

Polecamy na: małe i średnie rzeki

http://www.zoofirma.ru/