image image
Nowoczesny domek z bala nad rzeką Korytnicą Idealne miejsce na wypoczynek dla rodziny, grupy znajomych i dla dwojga nad rzeką Korytnicą. W okolicy mnóstwo jezior i lasów. Fantastyczne miejsce na aktywny wypoczynek: spływy kajakowe, piesze i rowerowe wycieczki, grzybobranie, wędkowanie i wiele innych ! Na terenie znajduje się wypożyczalnia kajaków z całym niezbędnym osprzętem, by spędzić miło i ciekawie czas.
Spływy kajakowe dla firm Spływ kajakowy to świetny pomysł także na wyjazd integracyjny. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm. Ale spływy kajakowe stanowią tylko część naszej oferty dla firm. Posiadamy koncesję turystyczną wymaganą do organizacji spływów firmowych oraz zapewniamy wymaganą przepisami prawa Kadrę prowadzącą spływy. Jest to ważna informacja dla Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa i zadowolenia Państwa klientów.

DAG PRO TOUR 470

 

 

OPIS

Zdecydowanie najlżejszy z 2-osobowych kajaków turystycznych. Jedyne 30 kg. wagi sprawia, że jest to wyśmienity kajak na wszystkie rzeki na których musimy liczyć się z przenoskami kajaków czy też przeciąganiem ich nad zwalonymi w wodę drzewami.

Kajak bardzo pakowny ze względu na otwartą komorę dziobową, 90 litrowy ładowany od góry luk bagażowy a także wiele miejsca pod burtami.

Wymiary: długość: 470 cm. szerokość: 78 cm., waga: 30 kg.

Ładowność: 250 kg.

Polecamy na: szczególnie małe i średnie "zwałkowe" rzeki z dużą ilością przenosek

    

http://www.zoofirma.ru/